Newbornshoot van baby Jonah in Bilthoven
Ja, de tweede zoon voor dit leuke gezin!
In mijn vorige blog kon je een selectie van de foto’s zien van de zwangerschapsshoot die ik maakte van Afra, haar man Tim en zoontje Hugo. We hebben de shoot toen buiten gehouden in de bossen bij Bilthoven, toen Afra nog hoogzwanger was.
Een maandje later kwam hun tweede zoon ter wereld, Jonah. En ik mocht voor de tweede shoot bij hen thuiskomen.
Welcome to the world, Jonah.
En mannetje, wat ben je gezegend met een bos haar zeg!
Met een peuter van ruim 2, is het altijd wat passen en meten ten aanzien van een shoot en de shootvoortgang. Een ouder broertje of zusje is vaak al hyper als er gezinsuitbreiding is gekomen, omdat veel aandacht naar de nieuwe baby uitgaat. Laat staan als ”die mevrouw met die camera” nu ook nog een keer heel veel foto’s van de baby gaat maken.
We begonnen daarom rustig aan. Jonah had net zijn voeding gehad en lag in dromenland. En grote broer Hugo vond het wel ok om in het begin even te knuffelen met zijn broertje. En daarna was het tijd voor andere dingen. Boekje lezen, rennen met speelgoed. Afwisselend namen papa en mama de beurt om Hugo bezig te houden. En ik kon ondertussen een mooie serie maken van Jonah.
Mocht je de zwangerschapsshoot foto’s gemist hebben, die shoot kan je hier nog eens bekijken. Ondertussen hebben Afra, Tim, Hugo en Jonah ook al hun foto’s en het lieve newbornalbum mogen ontvangen. De foto’s zijn nu onderdeel geworden van hun familiegeschiedenis.
Lieve Jonah, wordt net zo een heerlijk boef als je grote broer Hugo!